Kreatív játékokkal a gyermekekért!

Amennyiben szeretne tájékoztatást kapni aktuális pályázatokról, kérjük iratkozzon fel hírlevelünkre.

Döntsetek Guinness Rekordot!

2010-ben Angliában állították fel a világ leghosszabb gyurma kígyó (szobor) rekordját, amelyet több száz gyerek gyúrt meg. A hosszát tekintve 426 méter és 55 centiméter hosszúságú lett a végére. Ezt a rekordot szeretnénk megdönteni egy legalább 600 méteres gyurma kígyóval!

Az alapítvány a kreativitást, az együtt működés és a gyermekkori készségek játékos fejlesztésének fontosságára szeretné felhívni a figyelmet. Ennek tükrében olyan partnert keres, legyen az iskola vagy önkormányzat, esetleg tábor szervezők, akik szívesen részt vennének egy új Guinness Rekord felállításában.

Amivel támogatjuk a rekord kísérletet.

- Biztosítjuk a gyurmát a rekord kísérlethez

- Sikeresség esetén a Guinness Rekord hivatalos bejegyzési költségeit az alapítvány állja

- A résztvevő gyerekeknek hivatalos Guinness rekord érmet adunk

- A partner hivatalos oklevelet kap a Guinness Rekord sikeressége esetén