Kreatív játékokkal a gyermekekért!

Kreatív játékokkal a gyermekekért!

A listában azon intézmények, szervezetek, alapítványok, partnerek szerepelnek akik valamely programunkon keresztül egyszeri vagy folyamatos támogatásban részesültek vagy részesülnek.

2019

 

Szegvári Forray Máté Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola

  Mobilis Közhasznú Nonprofit Kft.

  InDaHouse Hungary Egyesület

Brassó Utcai Általános Iskola

  Aszódi Napsugár Óvoda

  SEFAG Zrt.

  Kutasi Micimackó Napköziotthonos Óvoda és Konyha

  Budapest XVI. kerületi Napsugár Óvoda

  Albertfalvai Óvoda

Vasvár Úti Általános Iskola Fejlesztéséért Alapítvány

Vejti Községi Önkormányzat

  Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium

  Kaposszekcsői Csillagvirág Óvoda

  Pap Község Önkormányzata

  Napközi Otthonos Óvoda Tiszakarád

Szentbalázsi Körzeti Általános Iskola

Halápon a Gyermekekért Közhasznú Egyesület

  Zselici Magonc Óvoda

  Kindergarten Alapítvány

  WESLEY JÁNOS TÖBBCÉLÚ INTÉZMÉNY GYÜRE SZÉKHELY INTÉZMÉNY

  Egyesített Óvoda és Bölcsőde Intézmény - Napsugár Óvoda

  Kerekegyházi Bóbita Óvoda

  Magyar Máltai Szeretetszolgálat Tiszabői Általános Iskola

EuroHungaricum Alapítvány

Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde

  Nevesincs Alapítvány

Rákosmenti Százszorszép Óvoda

Fastron Hungaria Kft. 

Surján-völgyi Mesevár Óvoda 

Cigándi Tündérkert Óvoda és Bölcsőde 

Zuglói Benedek Elek EGYMI Általános Iskola és Óvoda 

Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola 

Pocsaj-Kismarja Óvoda Mesevár Óvodája

A WEKERLEI KÓS KÁROLY ISKOLÁÉRT ALAPÍTVÁNY

Losonci Téri Általános Iskola

Módos Oktatási Alapítvány

A Gyengénlátó Gyermekekért Alapítvány

  Leányvár Község Önkormányzata

Faddi Gárdonyi Géza Általános Iskola 

Váci Waldorf Általános Iskola és AMI 

Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája

  Pozsonyi Piknik Egyesület

Nádasdi Kamilla Nagycsaládosokért, Hátrányos Helyzetű Nagycsaládosokért Alapítvány 

Boglárka Néphagyományőrző Óvoda és Konyha 

 Ikladi Tasnádi Lajos Német Nemzetiségi Általános Iskola

Nagybánhegyes-Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Tiszakécskei Móricz Zsigmond Általános Iskola és Gimnázium Tiszabögi tagiskolája

  Kertvárosi Általános Iskola Verebély László utcai telephelye Tatabánya

Arany János EGYMI Ezredéves Óvodája, Általános Iskolája és Készségfejlesztő Iskolája

  Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda

Nagydorogi Szivárvány Óvoda, Mini Bölcsőde és Konyha

Kőbányai Gépmadár Óvoda 

Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola Klafszky Katalin Tagiskolája

Cserkészet A Holnap Gyermekeiért Egyesület

Kossuth Lajos Általános Iskola és AMI

Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola Jenői Tagiskolája

  Zuglói Tücsöktanya Óvoda 

Kicsi-Csimota 

Talentum Baptista Általános Iskola

Pécsi Bánki Donát Utcai Általános Iskola

Bocföldei Körzeti Általános Iskola

Tiszanánai Református Egyházközség Lelkészi Hivatala 

Sziget Suli Alternatív Pedagógiai Egyesület 

Csurgói Eötvös József Általános Iskola Arany János Általános Iskolája

Dusnok- Fajsz Általános Iskola

  Szabadidőközpont és Könyvtár Fertőszentmiklós 

Kunszállási Tóth Pál Általános Iskola

  Kurdi Napsugár Óvoda és Konyha 

Érdi Bolyai János Általános Iskola

Hortobágyi Petőfi Sándor Általános Iskola és Kollégium

  Bánhorváti Szivárvány Óvoda-Bölcsőde Mályinkai Tagóvodája 

Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

ÉRDI LUKIN LÁSZLÓ AMI

Örkényi Manócska Óvoda

Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola

Bersek József Általános Iskola Horvátzsidányi Tagiskolája

II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda Tázlár Tagintézménye

Jásziványért Egyesület

Kunszállási Mosolyvár Óvoda

Szabolcsi Esőemberekért Alapítvány

Szentendrei II. Rákóczi F. Általános Iskola és Gimnázium

VIDÁM GYERMEKÉVEK KÖZHASZNÚ ALAPÍTVÁNY

Alsónémedi Szivárvány Napköziotthonos Óvoda 

Nagyatádi Bárdos Lajos Sport és Általános Iskola és AMI 

Kerepesi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

  Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda

 

Kabay János Alapítvány Tiszavasvári

Berhidai Ii. RÁKÓCZI ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

A Füzesgyarmati Kossuth Lajos Általános iskola Gyermekeiért Alapítvány

Bodrogkeresztúri Eötvös József Általános Iskola

  Füzesgyarmat Idegennyelv Oktatásáért Alapítvány

Dévaványai Általános Művelődési Központ 

Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola

Közös Értékeinkért Egyesület

Ormánság Szíve Alapítvány

Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola

Szent András Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola BenedekElek Tagiskolája

Újfehértói Általános ès Alapfokú Művészeti Iskola Erkel Ferenc Tagintézménye

Szalkszentmártoni Petőfi Sándor Általános Iskola

Hétvezér Általános Iskola

Erzsébet Ligeti Óvoda Vuk Tagóvodája

KT Bem József Általános Iskola Páhi Általános Iskolája

  Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium 

Bocskai István Általános Iskola "A fejlesztő környezetért" Alapítvány

Abasári Jövő Nemzedkért Alapítvány

Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola 

Széchenyi István Katolikus, Német nemzetiségű Általános Iskola és Óvoda 

Pilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Újvárosi Általános Iskola

Rókusi Általános Iskola 

Kernstok Iskola Tanulóiért Alapítvány

XVIII. Kerületi Csontváry Kosztka Tivadar Általános Iskola 

Ménfőcsanaki Óvoda Világosvár Tagóvodája

Gyermekkert Alapítvány

Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Két.Tan Nyelvű Általános Iskola

Kocséri Tündérkert óvoda 

Juniorka Bölcsőde 

Montázs Kézműhely Egyesület

Sásdi Általános Iskola

Szigetszentmiklosi Jozsef Attila Általanos Iskola

Virányos Általános Iskola

Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola

Bólyi Óvoda és Bölcsőde

Kippkopp Óvoda és Bölcsőde

Sárospataki Carolina Óvoda és Bölcsőde

Csengődi Napközi Otthonos Óvoda 

NEO-Mesepalota Tagóvoda 

Ibrány városi óvoda

Érdligeti Általános Iskola

Gönczy Pál Utcai Óvodáért Alapítvány

Füzesabonyi Hétszínvirág Óvoda és Bölcsőde

Kuckó Magánóvoda 

Penészleki Micimackó Óvoda 

Koroncói Tulipános Napközi Otthonos Óvoda 

Pesterzsébeti Gézengúz Óvoda 

Szociális Háló Egyesület 

Vejti Községi Önkormányzat 

Ferencvárosi Napfény Óvoda 

Napközi Otthonos Óvoda (Zajta)

Szászvári Hársvirág Óvoda és Egységees Óvoda-Bölcsőde

Pesterzsébeti Gézengúz Óvoda- Gyöngyszem Tagóvoda

Lengyeltóti Kincsem Óvoda 

Mesevár Óvoda és Mini Bölcsőde

Strassz Életmód Egyesület 

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola 

Kőbányai Csodapók Óvoda 

Irinyi János Református Oktatási Központ

Útközben Egyesület 

Tiszta Környezetünkért Alapítvány

Gárdonyi Óvoda 

Kispesti MESE-VÁR Óvoda 

Nyíradonyi Szivárvány Önkormányzati Óvoda 

Vásárosnamény Város Önkormányzata 

Kispesti Tarka-barka óvoda 

A Kispesti Szivárvány Óvoda Gyermekeiért Alapítvány

Ötvöskónyi Szivárvány Óvoda 

Tamási és Környéke Szociális Központ Család-és Gyermekjóléti Szolgálata

Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium 

Kodály Zoltán Óvoda Micimackó Óvoda telephely

Green World Természetvédelmi és Kulturális Egyesület

Ormánsági Tücsök Óvoda, Mini Bölcsőde és Konyha 

Szentesi Felsőpárti Óvoda Százszorszép Tagóvodája 

Pátkai Csemetekert Óvoda Gyermekeiért Alapítvány

Bonyhádi Varázskapu Bölcsőde és Óvoda

Tiszacsegei Városi Óvoda és Bölcsőde

Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium 

Pestszentimrei Ady Iskola Gyermekeiért Alapítvány

Algyői Szivárvány Óvoda 

Ozora Község Önkormányzata 

Együtt a Családért Kulturális Egyesület 

Nagy Iskola Kis Diákjaiért Alapítvány

Szóládi Magvető Református Óvoda 

Nábrádi Napközi Otthonos Óvoda és Konyha 

A Gyermekekért, a Fiatalokért és a Családokért Egyesület 

Dömsödi Nagyközségi Óvoda

Endre Király Általános Iskola DÖK

Dél-Zselic Óvodái, Bölcsődéje és Konyhái

Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Daniló Sportegyesület

Nyírkátai Bajza József Óvoda, Könyvtár és Művelődési Ház 

Szent II. János Pál Iskolaközpont Óvodája 

Szentpéterúri Mazsola Óvoda 

Kállói Napraforgó óvoda 

Orczy István Általános Iskola Alapítványa 

Tiszasülyi Vackor Óvoda és konyha

Magocskák Alapítvány

Kispesti Móra Ferenc Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Dunaföldvári Eszterlánc Óvoda, Bölcsőde és Konyha 

Víg Vándor Alapitvány

Pesterzsébet önkormányzatának humán szolgáltatások intézménye

Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola Valéria Dienes Grundschule 

Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola 

A Fóti Római Katolikus Egyházközség Gondviselés Óvodája 

Csaholci Társulás Napköziotthonos Óvoda és Konyha

Kéki Mesekert Óvoda

Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola 

Nárai Aranykapu Óvoda 

Pilisszentlászlói Vadvirág Óvoda

Mackó Kuckó Bölcsőde és Napköziotthonos Óvoda 

Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola

SZTÁRAI MIHÁLY ÁLT. ISK. ÓVODA ÉS A.M.I. 

Tessedik Sámuel Áltlános Iskola 

Hajdú Nemzedék Alapítvány

Szentesi Központi Óvoda

A Népi Hagyományok Ápolásáért Alapítvány 

Pápai Városi Óvodák Tapolcafői Tagóvodája 

Csillagvár Óvoda

Aquincum Iskoláért Alapítvány

Mélykút Város Önkormányzat Óvodája 

Csillagvilág Református Óvoda

Szemünk Fénye Szülői Egyesület

Tiszakeszi Hétszínvirág Óvoda 

Mézeskalács Óvoda 

Jánoshalmi Hunyadi János Általános Iskola és Gimnázium 

Szigetbecsei Tóparti Óvoda 

Pestszentlőrinci Csemete Óvoda

Ecsédi Gyöngyszem Óvoda 

Kenézlői Óvoda és Konyha 

Alsóvadászi Napközi Otthonos Óvoda és Konyha 

Mese-Domb Óvoda és Bölcsőde 

Pest Megyei Pedagógiai Szakszogálat Szentendrei Tagintézménye

Dégi Általános Művelődési Központ (Bóbita Óvoda )

Kolozsvár Utcai Óvoda 

Szérűskert Bölcsőde

Érdi Szivárvány Tusculanum Tagóvodája 

Szári Napsugár Kindergarten Óvoda

Tüskevári Óvoda 

Ferencvárosi Komplex Óvoda, Általános Iskola és EGYMI 

Napraforgó Egyesített Óvoda

Sülysápi Csicsergő Óvoda 

2018

 

Kajászói Gyöngysor Óvoda

Nyergesújfalui Benedek Elek Óvoda

Hódmezővásárhelyi Kertvárosi Óvoda

Gyermemeiért Alapítvány

Törökbálinti Bóbita Óvoda

Néri Szent Fülöp Katolikus Álalános Iskola és Óvoda

Törökbálinti Nyitnikék Óvoda

Ikervári Mesevár Óvoda

Károly Óvoda Móricz Zsigmond Utcai Tagintézmény

Pais Dezső Általános Iskola Óvoda

Türjei Szent László Óvoda

Egységes Óvoda Bölcsőde Batyki Tagintézménye

Nyírbátori Meseház Óvoda

Gyula Város Egyesített Óvodája Tagintézménye

Máriafalvai Óvoda

Gárdonyi Óvoda

Szentimrevárosi Óvoda

Székhely Gyermekvilág Óvoda

Bárczay Anna Városi Óvoda

Tapiószecdői Pöttöm Óvoda

Bánhidi Szent Erzsébet Óvoda

Szivárványház Családi Bölcsőde (fenntartó: EQMKft.)

Dunaszentgyörgyi Óvoda

Pesterzsébeti Nyitnikék Óvoda " Zöldóvoda" Tagóvodája

Székely József Református Általános Iskola

Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és AMI

Pajkos Fénysugár Alapítványi Óvoda, Bölcsőde és Korai Fejlesztő Központ

Drégelypalánki Apródfalva Óvoda

Pesterzsébeti Gézengúz Óvoda

Kispesti Zöld Ágacska Óvoda

Német Nemzetiségi Óvoda

Alsógallai Óvoda Telephely

Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde

Gólyafészek Bölcsőde

Nógrádkövesdi Csicsergő Óvoda

Tiszalöki Napköziotthonos Óvoda,

Napos Bölcsőde

Mályi Óvoda és Egységes Óvoda-Bölcsőde

Kiskópé Szocialis Alapítvány

Hosszúpályi Egységes Óvoda Bölcsőde

Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda

Pitypang Óvoda

Terézvárosi Önkormányzat Kincseskert Óvodája

Aprófalva Óvoda

Napfény Óvoda és Bölcsőde Százszorszép Óvodája Nádudvar

Hajdúszoboszlói Egyesített Óvoda Lurkó Óvodája

Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

Újszentmargitai Hétszínvirág Óvoda és Bölcsőde

Csoda-Bogár Ház Óvoda

Pilismaróti Mesevár Óvoda

Ikladi Tasnádi Lajos Német Nemzetiségi Általános Iskola

Létavértesi Gyermeksziget Óvoda Tagóvoda

Gyepükaján község Önkormányzata

Budapesti XIV. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola

Érdi Kincses Óvoda Ófalusi Tagóvodája

Nárai Aranykapu Óvoda

Zöldbogyóka Családi Bölcsőde Brassó Utcai Általános iskola

Sütő András Általános Iskola

Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános Iskola Penészleki Tagintézménye

Lágymányosi Óvoda Nyitnikék Telephely

Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola

Pesterzsébet Önkormányzatának Humán Szolgáltatások Intézménye , Kossuth Bölcsőde

SZ.M.J.V.Ö. Bölcsődéi és Gyermekjóléti Központ Szőregi Bölcsőde

SZ.M.J.V.Ö. Bölcsődéi és Gyermekjóléti Központja Gyík Utcai Bölcsőde

Geleji Tündérkert Egységes Óvoda és Bőlcsőde

Kék Erdő Alapítvány

Borsod- Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Encsi Tagintézménye

Ürömi Napraforgó óvoda és Tagóvodája - Sonnenblume Kindergarten und Teilkindergarten Irm

Meseliget Városi Önkormányzati Bölcsőde

Révfülöp és Térsége Napközi Otthonos Óvoda

Rábapatonai Katica Óvoda

Mosonszolnoki Általános Iskola

Brunszvik Teréz Budavári Óvodák (Toldy Ferenc utcai telephely)

Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola

Kunágota Község Önkormányzat

Szérűskert Bölcsőde

Törökbálinti Bóbita Óvoda Alapítvány az Alteros gyerekekért

Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola Valéria Dienes Grundschule

Kazincbarcikai Szociális Szolgáltató Központ Egyesület

PÖTTÖM BÖLCSŐDE

Napraforgó Egyesített Óvoda Napsugár Tagóvodája

Kölkedi Általános Iskola

Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium

Szigetszentmiklósi Mocorgó Óvoda

Kurca-parti Óvoda

Rábakecöli Vadgesztenye Egységes Óvoda-bölcsőde

Cseresznyevirág Művészeti Óvoda

Igazgyöngy AMI

Tatabányai Egyesített Bölcsődék

Bölcsőde Mosonmagyaróvári

Fekete István Általános Iskola

Kispesti Móra Ferenc Általános Iskola és EGYMI

Révfülöpi Általános Iskola - Diákönkormányzat

Gyöngyösi Kálváriaparti Sport és Általános Iskola

Pesterzsébeti Nyitnikék Óvoda " Zöldóvoda" Tagóvodája

Nagykáta Városi Napközi Otthonos Óvoda

Sütő András Általános Iskola

Szigetszentmártoni Általános Iskola

Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola

Kölkedi Általános Iskola

Egyesített Bölcsődei Intézmények Bóbita Bölcsőde tagintézmény

Révfülöpi Általános Iskola - Diákönkormányzat

Hosszúpályi Egységes Óvoda Bölcsőde

Napsugár Óvoda és Bölcsőde Egyesített Intézmény

Tiszagyulaházi Aprajafalva Óvoda

"Ló-Erő" Szabadidő és Sport Alapítvány

Dunabogdányi Német Nemzetiség Óvoda

Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola

Ormánsági Tücsök Óvoda, Mini Bölcsőde és Konyha

Tatabányai Benedek Elek Óvoda Móra Ferenc Óvoda telephely

Arlói Tengerszem Óvoda

KOSZISZ

Timaffy Endre Általános Iskola, Tündérkert Óvoda és Bölcsőde, Tündérkert Bölcsődéje

Irinyi Károly Általános Iskola és AMI

Fekete Borbála Általános Iskolája

Balkányi Barackvirág Óvoda

Törpe-Vár Alapítvány

Együtt a Családért Kulturális Egyesület

Medgyesegyházi Nebulókért Alapítvány

Csévharaszti Csicsergő Napközi Otthonos Óvoda

Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola

Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

Pesterzsébet Önkormányzatának Humán Szolgáltatások Intézménye

Komáromi Szivárvány Óvoda

Tizsavasvári Egyesített Óvodai Intézmény

Varázsceruza Óvoda

Gólyafészek Bölcsöde

Farkasréti Általános Iskola

Mélykút Város Önkormányzat Óvodája

Arany János Gimnázium és Általános Iskola

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

Szent II. János Pál Iskolaközpont Óvodája

Összefogás XI. Sportegyesület

Táncolj és Mulass Velünk Közhasznú Egyesület

Nógrád Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Pásztói Tagintézménye

Dr.Batthyányné Coreth Mária Óvoda és Bölcsőde

Tamási és Környéke Szociális Központ Család-és Gyermekjóléti Szolgálata

Nagyhalászi Eszterlánc Kézműves Egyesület

Újvárosi Óvoda Kőszegfalvi Tagóvódája

Pátkai Csemetekert Óvoda Gyermekeiért Alapítvány

Érdi Szivárvány Óvoda

Farkaslyuki Napköziotthonos Óvoda

PAPI CSEMETEKERT ÓVODA ÉS BÖLCSŐDE

Nagykanizsai Gazdasági Ellátó Szervezet

Lövész Utcai Óvoda Kodály Zoltán Óvoda

Kodály Zoltán Óvoda Micimackó Óvoda tagintézménye

A Béke utcai Óvodáért Alapítvány

Sárisáp Község Önkormányzata

Tatabányai Benedek Elek ÓVoda

Csataszög Községi Önkormányzat

Érdi Szivárvány Tusculanum Tagóvodája

Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szülők a gyermekekért alapítvány

Erdőtarcsai Kerekerdő Óvoda

Göcsej Kapuja Bak Óvoda és ÁMK

Nádasdi Hétszínvirág Óvoda

Tiszasülyi Vackor óvoda és konyha

Talentum Baptista Általános Iskola

Rumi Rajki István Általános Iskola

Nézz Jézusra Református Hitéleti Alapítvány

Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda

Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzat Bölcsődéi és Gyermekjóléti Központja

Kiskundorozsmai Bölcsőde

Kmety György Evangélikus Általános Iskola és Óvoda

Kippkopp Óvoda és Bölcsőde

Mezőkeresztesi Harmatcsepp Óvoda és Bölcsőde

Szent-Györgyi Albert Agóra

Útközben Egyesület

Napsugár Bölcsőde

Gyöngyös Város Óvodái Dobó úti Tagóvodája Szászvári Hársvirág Óvoda és Egységees Óvoda-Bölcsőde

Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium

Zalavári Óvoda

Csepeli Csodakút Egyesített Óvoda Szivárvány Tagóvoda

Kékcinke Napköziotthonos Óvoda

Csodakutya Állatasszisztált Terápiás Közhasznú Alapítvány

A Fóti Római Katolikus Egyházközség Gondviselés Óvodája

GÁT Alapítvány

Egészségünkért & Környezetünkért Egyesület

Határtalan Szív Alapítvány

Kaposfői Szent Erzsébet Alapítvány

Egymásért-Családok Egyesülete

Péteri Gyermekekért Közalapítvány

Farkaslaki Tamási Áron Művelődési Egyesület (Erdély)

Szivárvány Gyermekkert Nonprofit Kft. / Vásártéri Óvoda /

Nyírcsaholyi Hétszínvirág

Napsugár Bölcsőde Kunszentmiklós

Érdi Szivárvány Óvoda Napsugár Tagóvoda

Szentesi Felsőpárti Óvoda Nagytőkei Tagóvodája

Dunaújvárosi Óvoda Aranyalma Tagóvoda

Kék Elefánt Evangélikus Óvoda

Budapest XV. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola

Pilisszentlászlói Vadvirág Óvoda

Kadarkúti Gyermekkert Óvoda

Tési Napsugár Óvoda

Szakonyfalu Község Önkormányzata

Bóbita-ház Fogyatékosok Napközi Otthona

Bedekovich Lőrinc Népfőiskolai Társaság

UNICORNIS Egészségforrás Alapítvány

Hetvehelyi Általános Iskola

Csillagvár Óvoda Dobó István úti telephely

Csillagvár Óvoda, Kölcsey Ferenc

Nagyfügedi Arany János Általános Iskola

Kőbányai Kékvirág Óvoda

Mórahalom Város Önkormányzata

Napköziotthonos Óvoda

Fenyveserdő Bölcsöde Pápa

Arlói Széchenyi István Általános Iskola

Együtt a Gyermekekért, az Egészségért Közhasznú Alapítvány

Vejti Községi Önkormányzat

Víg Vándor Alapítvány

Vásárosnamény Város Önkormányzata

Szalkszentmártoni Bóbita Óvoda

Szivárvány Szociális Szolgáltató

Pesterzsébeti Kerekerdő Óvoda

Piliscsabai Napsugár Óvoda

Nagytőke Község Önkormányzata

Kelenvölgyi Általános Iskola

Komáromi Kistáltos Óvoda

Csillagvár Óvoda Hét vezér utcai telephely

Vác Város Önkormányzat Bölcsődék és Fogyatékosok Intézménye

Baktalórántházi Reguly Antal Általános Iskola

Pusztaszentlászlói Óvoda

Nyíradonyi Szivárvány Önkormányzati Óvoda

Nagypalli Német Nemzetiségi Óvoda

Strassz Életmód Egyesület

Bőcsi Általános Iskola,Szakközépiskola és A.M.I.

Abaújkéri Napköziotthonos Óvoda

Berhidai Kultúrház és Könyvtár

Ózdi Városkerti Óvodák Alkotmány Úti Tagóvodája

Szociális Háló Egyesület

BUDAPEST XVI. KERÜLETI NAPSUGÁR ÓVODA /Lándzsa utcai tagóvoda/

Mese-Domb Óvoda és Bölcsőde

Bólyi Óvoda és Bölcsőde

Vaskúti Német nemzetiségi Általános Iskola

Szerencsi Szakképzési Centrum

Babóca Alapítvány

M-ért Egyesület

A Gyermekekért, a Fiatalokért és a Családokért Egyesület

Bárdos Lajos Általános Iskola

Bátonyterenye Városi Bölcsőde

Érezd Jól Magad Alapítvány

Kagyemo-Ház

Napsugár Óvoda

Beremend Tormási Óvoda és Konyha

Green World Természetvédelmi és Kulturális Egyesület

Skola Regum Alapítvány

Nagyrévi Tündérkert Óvoda és Konyha

Sztárai Mihály Ált. Isk. Óvoda és A.M.I.

Zalaapáti Csoda Óvoda és Mini Bölcsőde Vadvirág Tagóvodája

Abonyi Lajos Művelődési Ház, Könyvtár és MKH

Bogyiszló Község Önkormányzata

Ozora Község Önkormányzata

Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata

Felsődobszai Napköziotthonos Óvoda

Gödrei Körzeti Általános Iskola

Dargay Attila Gyermekvarázs Óvoda

Boldvai Mesevár Óvoda - Bölcsőde

Daniló Sportegyesület

Aranyhíd EGYMI

Micimackó Óvoda

Nyíregyházi Egyházmegye

Zalaszántó Község Önkormányzata

Kópékuckó Óvoda

Szociális és Rehabilitációs Alapítvány

Családok Átmeneti Otthonai

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye

Kemencei Kisbence Óvoda

II. sz. Napsugár Óvoda

Baranya Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Szigetvári Tagintézmény

Hétvezér Baptista Általános Iskola Óvoda és AMI

Tiszaszalka Dráva Kincse Óvoda és Konyha

Szederkényi Óvoda, Mini Bölcsőde és Gyermekétkeztetési Intézmény

Kertvárosi Óboda Melinda Utcai Tagóvodája

Nyírtura Község Önkormányzata

Kertvárosi Óvoda

Magyar Vöröskereszt Baranya Megyei Szervezete

Magocskák Alapítvány

Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Dél-Zselic Óvodái, Bölcsődéje és Konyhái

HALLÁSSÉRÜLTEK B.-A.-Z. MEGYEI SZERVEZETE

B.-A.-Z MEGYEI MÓDSZERTANI INTÉZMÉNY KURITYÁNI EPERJESI ISTVÁN TAGINTÉZMÉNYE

Hajdúszováti Óvoda

Igali Margaréta Óvoda Somogyszili Tagóvoda

Bolyky Tamás Általános Iskola

Hildegard Óvoda

Szigetköz Körzeti Általános Iskola ésAMI

Létavértesi Gyermeksziget Óvoda

Kállói Napraforgó óvoda

Nyírmadai Napsugár Óvoda

Besnyői Arany János Általános Iskola

Kakucsi Általános Iskola

Pilisi Játékország Óvoda

KISKÖREI ÓV-LAK ÓVODA

Közép Utcai Óvoda

Orczy István Általános Iskola Alapítványa

Kázsmárki Szivárvány Óvoda és Konyha

Hajdú Nemzedék Alapítvány

Margaréta Óvoda

Tulipán Óvoda

Egyházasgergei Napraforgó Óvoda

Józsefvárosi Szociális Szolgáltató és Gyermekjóléti Központ

Polgárdi Iskoláért Alapítvány

JÓ-TETT EGYESÜLET

Csicsergő Közhasznú Alapítvány

Rohod Mese-Vár Óvoda

Pittner Dénes Általános Iskola és AMI

Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola

Karcagi Arany János Általános Iskola

Sajókazai Gézengúz Napköziotthonos Óvoda

Mezőkövesdi Óvoda és Bölcsőde

Serényfalvai Játéksziget Óvoda

Algyői Szivárvány Óvoda

A TUDÁS HATALOM Alapítvány

Vackor Napköziotthonos Óvoda

József Nádor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (ÖKO ISKOLA)

Szakolyi Református Egyházközség

Badacsonytördemici Rózsakő Óvoda

Zagyvaszántói Gesztenyevirág Óvoda és Konyha

Sárospataki Carolina Óvoda és Bölcsőde

Kiss Bálint Református Általános Iskola

Kölyöksziget Óvoda

Mackó Kuckó Bölcsőde és Napköziotthonos Óvoda

Gönczy Pál Utcai Óvoda

Brunszvik Teréz Óvoda

Kenézlői Óvoda és Konyha

Hajdúböszörményi Bocskai István általános Iskola

Tatabányai Sárberki Tagóvoda

Három Szirom Óvoda Aranyalma Óvoda és Bölcsőde Többcélú Intézmény

Dr.Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tarhosi Tagiskola

Esztergomi Zöld Óvoda-

CSODAORSZÁG Alapítvány

Tardosi Hétszínvirág Óvoda

Váchartyáni Apáczai Csere János Általános Iskola

Aranydió Óvoda-Bölcsőde

Gesztenyéskert Óvoda

Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola

Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Újhartyáni Német nemzetiségi Általános Iskola

Imre Sándor Általános Iskola

Zuglói Pöttöm Park Óvoda

Alsóvadászi Napközi Otthonos Óvoda és Konyha

Galgahévízi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Csurgay Franciska Általános Iskola

Nyírbélteki Gyöngyszem Óvoda Konyha és Községi Könyvtár

Cházár András Alapítvány

Vác Napközi Otthonos Óvoda

Pesterzsébeti Gézengúz Óvoda- Gyöngyszem Tagóvoda

Evangélikus Egyházi Óvoda

Nagyecsedi Óvoda

Baktalórántházai Zengő Erdő Óvoda, Bölcsőde és Egységes Óvoda-bölcsőde

Kerek Egy Ég Alatt Óvoda és Bölcsőde

Alapi Óvoda

Tápióbicskei Gyermeklánc Óvoda

Gyáli Tátika Óvoda Mese-Vár Óvoda és Bölcsőde

Bököny Község Önkormányzata

Alapítvány az egészséges óvodásokért

Sülysápi Csicsergők Közhasznú Alapítvány

Ferencvárosi Csudafa Óvoda

Pesterzsébeti Nyitnikék Óvoda - Békaporonty tagóvodája

Dimbes-dombos óvoda

Gödöllői Zöld Óvoda

Dömsödi Nagyközségi Óvoda

Szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és AMI

Csajági Egységes Óvoda-Bölcsőde

" Az Én Ovim" Óvoda és Bölcsőde

Szent Márton Általános Iskola

Kerepesi Napközi-otthonos Óvoda

Oroszlány Város Óvodái

Táncsics Mihály Óvoda

Festetics Pál Általános Iskola és AMI

Pestszentlőrinci Csemete Óvoda

Szombathelyi Kőrösi Csoma Sándor Utcai Óvoda

Vadárvácska Óvoda

Naphegyi Róbert Gida Alapítvány

Tiszateleki Napköziotthonos Óvoda és Konyha

Milotai Napköziotthonos Óvoda

Napköziotthonos Óvoda Jánkmajtis

Napraforgó Egyesített Óvoda Százszorszép Tagóvoda

TÁ-TI-KA Tagóvoda

Csöngei Weöres Sándor Óvoda

Szombathelyi Szivárvány Óvoda

Nivegy-völgyi Óvoda Forrás Evangélikus Keresztyén Óvoda

Szigligeti Általános Iskola

Csillagvirág Óvoda

Szárligeti Hétszínvirág Óvoda

Csengővár Óvoda

Kispesti Hársfa Óvoda

Zuglói Narancs Óvoda

Eszterlánc Északi Óvoda

Felső-mátrai Zakupszky László Általános Iskola és Óvoda

Kőbányai Csodapók Óvoda

Szentbalázsi körzeti Általános Iskola

Kispesti Tarka-barka óvoda

Kép-Szilárd Alapítvány

Szakolyi Micimackó Óvoda

Ferencvárosi Napfény Óvoda

Zuglói Örökzöld Óvoda Lisznyai Utcai Általános Iskola

Pestszentlőrinci Aprók Falva Óvoda

Naphegyi Róbert Gida Alapítvány

Kispesti Mese-Vár Óvoda

Pesterzsébeti Gézengúz Óvoda Vackor tagintézmény

Kolozsvár Utcai Óvoda

Gödöllői Kikelet Óvoda

Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola

Salgótarjáni Összevont Óvoda és Bölcsőde

Mackóvár Központi Óvodája

LIGETI CSEPEREDŐ ALAPÍTVÁNY

Zuglói Rózsavár Óvoda

Csengő Alapítvány

Szekszárdi Gyermeklánc Óvoda

Rákosmenti Napsugár Óvoda

Pestszentimrei Ady Iskola Gyermekeiért Alapítvány

Értény - Koppányszántó Társult Óvoda és Főzőkonyha

Szokolya Községi Börzsöny Gyöngye Óvoda és Bölcsőde

Balogh Ádám Általános Iskola Tanulóiért Alapítvány

Szentpéterúri Mazsola Óvoda

"Kacagó' Napközi Otthonos Óvoda és Főzőkonyha

Borzavár-Porvai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

Tóalmási Mesevár Óvoda és Konyha

Iváni Napköziotthonos Óvoda és Konyha

Érdligeti Általános Iskola

Csepeli Hétkrajcár Alapítvány

Endre Király Általános Iskola DÖK

Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szent Imre Általános Iskola

Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Pázmándfalui Napsugár Óvoda

Egy megújuló iskoláért alapítvány

Magyarnándori Általános Iskola

Nagykónyi Körzeti Álatalános Iskoláért Alapítvány

Az Ószőlői Általános Iskola Gyermekeiért Alapítvány

Egervári László Általános Iskoláért Alapítvány

Egervár Pápai Városi Óvodák Tapolcafői Tagóvodája

Szász Márton Általános Iskola

Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

Tessedik Sámuel Áltlános Iskola Szépség -Kultúra Szakgimnazium és Ovoda

Karácsony Sándor Rózsatéri Református ÁLtalános Iskola és Óvoda

Közös Fenntartású Ugodi Napközi Otthonos Óvoda

Óbarki Kisvakond Óvoda

Kőbányai Zsivaj Óvoda

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

Zamárdi Napközi Otthonos Óvoda

Szombathelyi Barátság Óvoda

Szentkirályszabadjai Szivárvány Óvoda

Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda

Ferencvárosi Komplex Óvoda, Általános Iskola és EGYMI

Gézengúz Óvoda

Törökvész Úti Általános Iskola Támogatására Alapítvány

Szent Imre Katolikus Általános Iskola

Mezőkovácsházi Négy Évszak Óvoda és Bölcsőde

Vasvári Alapítvány

Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Balogunyomi Rozmaring Óvoda

Százholdas Pagony Közös Fenntartású Napköziotthonos Óvoda

Gelsei Weöres Sándor Általános Iskola

Szülőföldünk Alapítvány

Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános

Nagykőrösi Kolping Katolikus Általános Iskola

Napraforgó Egyesített Óvoda

Dunaújvárosi Óvoda Százszorszép Tagóvoda

Lenti Napközi Otthonos Óvoda

Kispesti Szivárvány Óvoda

Gacsály Napközi Otthonos Óvoda

Zöld Kakas LíceumMentálhigiénés Szakgimnázium, Gimnázium és Általános Iskola

Úszó Pingvin Óvoda Közhasznú Nonprofit Kft

Szent Imre Általános Iskola

Montessori Mária Kétnyelvű Óvoda és Bölcsőde

Porrogi Aprajafalva Óvoda

Nagyvenyimi Nefelejcs Óvoda

Dankó Pista Egységes Óvoda-Bölcsőde,Általános Iskola,Középiskola,Kollégium és AMI

Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Csiga-Biga Mozgás-és képességfejlesztő Alapítvány

Dobó Sándor Óvoda (Búzavirág Telephely Óvoda)

Nagy Iskola Kis Diákjaiért Alapítvány

Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde Rákóczi Tagóvoda

Tótszerdahelyi Óvoda és Ķonyha

Váli Mesevölgy Óvoda

Rumi Játékvár Óvoda

Csengődi Napközi Otthonos Óvoda

Gyulaházai Életfa Óvoda

Kimlei Nemzetiségi Óvoda

Tiszadadai Nyitnikék Óvoda és Konyha

Várdombi Bölcsőde, Óvoda és Konyha

Mozsgói Óvoda és Egységes Óvoda-Bölcsőde, Konyha

Balatonszárszói Százszorszép Óvoda és Mini Bölcsőde

Jákói Óvoda

Jászdózsai Mocorgó Óvoda és Egységes Óvoda-Bölcsőde

Koroncói Tulipános Napközi Otthonos Óvoda

Füzesabonyi Hétszínvirág Óvoda és Bölcsőde

Ibrány Városi Óvoda

Homokmégy Kéknefelejcs Óvoda

Játèkország Óvoda ès Konyha

Dorogi Petőfi Sándor Óvoda

Bajnai Napközi Otthonos Óvoda

Baptista Szeretetszolgálat Napraforgó Művészeti Moldell Óvodája

Nyírpilisi Menő Manó Óvoda

Tápiószentmártoni Kubinyi Ágosoton Általános iskola

Prinz Gyula ÁMK

Karinthy Frigyes Óvoda

Szőlőskert Református Óvoda

Nemesbikki Nefelejcs Óvoda

LURKÓ a hevesi Kerekerdő Tagóvoda Gyermekeiért Alapítvány

Bambi Marina Óvoda

Szóládi Magvető Református Óvoda

Dunaszekcsői Óvoda és Konyha

Nemti Községi Gesztenyefa Óvoda

Harci Kincsesláda Óvoda, Bölcsőde

Jászagó Községi Önkormányzat Óvodája

Mézeskalács Óvoda

Tiszapüspöki Óvoda

Ecsédi Gyöngyszem Óvoda

Kuckó Magánóvoda

Kiskunhalasi Általános Iskola

Ludas Község Óvodája

Taktakenézi Petőfi Sándor Általános Iskola

Mesevár Óvoda és Mini Bölcsőde

Szilvásváradi Manóvár Óvoda

Nagyberényi Pillangó Óvoda és Konyha

Nagycsécsi Micimackó óvoda

Csorvás Város Önkormányzatának Óvodája és Bölcsődéje

Györteleki Napsugár Óvoda és Konyha

Tengelic Természetvédő Óvoda

Katymár Községi Óvoda

Vértessomlói Német Nemzetiségi Óvoda

Miskei Óvoda

Döbröközi Mesevilág Óvoda

Nagybárkányi Manóvár Óvoda

Tiszaeszlári Óvoda és Konyha

Bakonysárkányi Csukás István Óvoda

Bakonynánai Aprónèpek Nèmet Nemzetisègi Óvoda

Pálmajori Nefelejcs Óvoda

Ötvöskónyi Szivárvány Óvoda

Magyarszéki Mikrotérség Óvodái és Családi Bölcsőde Hálózata

Nyírturai Móra Ferenc ÁMK

Nézsa Gyermeki Csodakert Óvoda

Dunaföldvári Eszterlánc Óvoda, Bölcsőde és Konyha

Romonyai Óvoda és Egységes Óvoda- Bölcsőde

Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola

Búcsúszentlászlói Napközi Otthonos Óvoda

Napköziotthonos Óvoda

Gógánfai Feketei István Általános Iskola

Pásztói EGYMI, Óvoda, Általános Iskola

Herédi Óvoda

Gyöngyösoroszi Általános Művelődési Központ

Horti Óvodásokért Közhasznú Alapítvány

Taktabáji "Kék Ibolya" Óvoda

Szigetbecsei Tóparti Óvoda

Nyirádi Nyitnikék Óvoda

Tiszakeszi Hétszínvirág Óvoda

Zalaistvándi Eperke Óvoda

Encsencsi Százszorszép Óvoda és Konyha

Istenmezejei Tündérkert Óvoda

Pest Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Monori tagintézménye

Őcsényi Óvodásokért Alapítvány

Petőfiszállási Csicsergő Óvoda

Tiszta Környezetünkért Alapítvány

Kéki Mesekert Óvoda

Hetesi Mese -Vár Óvoda

"Add a kezed" Alapítvány

Napközi Otthonos Óvoda

BESZTEREC NAPSUGÁR ÓVODA

Lengyeltóti Kincsem Óvoda

BÖLCSKEI MESEVÁR ÓVODA

Kristály Művészeti és Rekreációs Alapítvány

Szegedi ÓVI Bölcs Utcai Óvodája

Tolna Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Tamási Tagintézménye

Esélyegyenlőséget Biztosító Alapítvány az Orosháza-Rákóczitelepi Általános Iskola Tanulói Támogatására

Tiszacsegei Városi Óvoda és Bölcsőde

Somi-Ovi Közhasznú Alapítvány

Vácdukai Brunszvik Teréz Óvoda

Kiss Zoltán Általános Iskola

Ádámdi Óvoda

Nádasdladányi Sün Balázs Óvoda és Mini Bölcsőde

Sarkadkeresztúr Község Önkormányzata Óvoda Intézménye

Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola

Pusztadobosi Óvoda és Konyha

Kálmánházi Benedek Elek Óvoda

Esély Pedagógiai Központ

Nábrádi Napközi Otthonos Óvoda és Konyha

Ficánkoló Delfinek Óvoda

Kicsi Vagyok Én Napköziotthonos Óvoda

Irinyi János Református Oktatási Központ

A Bélmegyeri Óvodásokért Alapítvány

Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Kisari Bóbita Óvoda és Konyha

Gyulai Gaál Miklós Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

Napköziotthonos Óvoda Újlengyel

Szavai Óvoda

Kék-Sziget Óvoda és Szociális Étkeztetés

Vasmegyer Mesevár Óvoda és Konyha

Hódmezővásárhelyi Egyesített Óvoda

SZENT PÉTER ÉS PÁL GÖRÖGKATOLIKUS ÓVODA

Tápiószőlős-Újszilvás Református Általános Iskola és Óvoda

Launai Miklós Református Iskola

MURASZEMENYEI NAPKÖZIOTTHONOS ÓVODA

Tüskevári Óvoda

Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató

Daruszentmiklósi Szederinda Óvoda

Teveli Szivárvány Óvodák és Bölcsőde, Konyha

Ormánsági Aprófalva Óvoda és Konyha Kiadó Tagóvodája és Konyhája

Szomolyai Cseresznyeszem Óvoda

Császártöltési Német Nemzetiségi Óvoda

Kishajó Baptista Óvoda

Felpéci Mesevilág Óvoda

Szentlőrinci Egységes gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola és Kollégium

Simonyi Károly Óvoda

"A Vasút a gyermekekért" Alapítvány Szegedi Óvodája

Ricsei II. Rákóczi Ferenc Óvoda és Konyha

Egerági Táltos Csikó Óvoda

Homokmégy Kéknefelejcs Óvoda

Varászlói Óvoda Ároktői Óvoda

Karancsaljai Napfény Óvoda

Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

Jánoshalmi Hunyadi János Általános Iskola és Gimnázium

Sarudi Tavirózsa Óvoda

Siófok Város Óvodája és Bölcsődéje Nyitnikék Óvoda /tagintézmény/

Taszári Napsugár Óvoda és Bölcsőde

Geleji Egységes Tündérkert Óvoda és Bölcsőde

Sopronkövesdi Nefelejcs Óvoda

Balajti Óvoda

Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde Eszterlánc Tagóvoda

Dr. Nemer Zoltán Óvoda

Würtz Ádám Általános Iskola Szakályi Tagiskolája

Szegedi Tabán Iskolai Alapítvány

Sárberki Általános Iskola

Vak Bottyán Óvoda és Bölcsőde

Faddi Kismanók Óvoda

Néri Sznet Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Borsfai Kisvuk Óvoda

Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola

Somogysámsoni Bernáth Aurél ÁMK Óvodája Napköziotthonos Óvoda Balatonakali

HVÓBKI Arany János úti óvoda

Heves Hencidai Napközi Otthonos Óvoda és Konyha

Petneházai Óvoda

Hajnal -Lenkey-Jázmin Utcai Általános Művelődési Központ

Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde Széchenyi tagóvoda

Szent László Óvoda

Gönyűi Széchenyi István Általános Iskola

Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium

Csillagvilág Református Óvoda

Bokréta Lakásotthoni, Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola

PMPSZ Dabasi Tagintézmény

Szári Napsugár Kindergarten Budapest-Fasori Református Egyházközség

Csongrádi Óvodák Igazgatósága

Templom Utcai "Delfin" Tagóvodája

Kaméleon Tanoda Alapítvány

Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola Alapítványa : Iskolánkért - Pour Notre Ecole

SZENT IMRE KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS HÁROMKIRÁLYOK ÓVODA

Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola

Bagaméri Napközi Otthonos Óvoda

Penészleki Micimackó Óvoda

SÓSHARTYÁNI SZIVÁRVÁNY ÓVODA ÉS EGYSÉGES ÓVODA-BÖLCSŐDE

Csonkahegyháti Bóbita Óvoda

Tiszaföldvár Belterületi Óvoda

István KIrály Baptista Általános Iskola

Hevesi Csoda-Vár Óvodáért Alapítvány

Wunderland Kindergarten a Szekszárdi Német Nemzetiségi Önkormányzat Óvodája

Kardos László Általános Iskola

"A harmónia benend él" egyesület

Kádas György Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Bodroghalmi Mesepalota Óvoda

Mezőnagymihályi Mesevár Óvoda és Konyha

Gyöngyöstarjáni Napköziotthonos Óvoda

Napfény Gyermekház Óvoda

Rinyaszentkirályi Mini Manó Óvoda

Szentesi Felsőpárti Óvoda Százszorszép Tagóvodája

Százhalombattai Pitypangos Óvoda

Vizsolyi Óvoda

Nagyszokolyi Kismackó Óvoda

Vései Óvoda

Dánszentmiklósi Mosolygó Alma Egységes Óvoda-Bölcsőde

Gödrei Tündérkert Óvoda és Konyha

Kistormási Katica Óvoda

Csaholci Társulás Napköziotthonos Óvoda és Konyha

Ecsegfalvi Óvoda

Gyerekpalota Alapítvány

Galgagutai Manóvár Óvoda

Kistormási Katica Óvoda